Document
Oops

support@quiktrakukraine.com

Oops

sales@quiktrakukraine.com

Офіс в Києві: +38 073 168 2171

Відділ продаж: +38 095 781 4491

Часто задавані питання

Oops

Я не можу отримати місцезнаходження мого активу.

Пристрій не в змозі надати місцезнаходження якщо актив в районі з поганим покриттям GSM, такі ділянки можуть бути підземні автостоянки, багатоповерхові автостоянки і деякі регіони країни. Пристрій також може не відповідати на запит про місцезнаходження або статус активу в разі втрати живлення, це може статися, якщо автомобіль відчуває сплеск енергії і запобіжник пошкоджено або система підроблена. Будь ласка, зв'яжіться з нашою службою підтримки клієнтів, у випадку якщо це відбудеться.

Oops

Місцезнаходження мого активу надано невірно.

Пристрій може надавати некоректну інформацію про місцезнаходження актива в разі слабкого сигналу GPS або перешкод в сигналі координат. Деякі загальні приклади втручання: гаражі та криті автостоянки, зокрема металеві дахи спричиняють перенаправлення сигналу GPS. Якщо це станеться, будь ласка, дозвольте активу, відпочити протягом 10 хвилин і спробуйте перевірити ще раз місцезнаходження. Якщо питання не вирішується будь ласка, зв'яжіться з нашою службою підтримки клієнтів.

Oops

Які мої переваги в разі придбання системе QuikProtect по поверненню активів?

Система QuikProtect по поверненню активів, забезпечує відстеження активу в режимі реального часу в разі кражі.При оповіщенні поліції про крадіжку активу вам буде надано подробиці про онлайн відстеження об'єкта і наші співробітники будуть підтримувати зв'язок безпосередньо з місцевими органами влади, щоб допомогти відновити ваш ресурс. Вам також гарантовано 12 місяців безкоштовного сервісу і технічного обслуговування системи.

Oops

Я не отримав жодного облікового запису або інформації про активацію.

Рішення QuikProtect по поверненню активів повністю автоматизований і всі активації надійдуть за вказаною адресою електронної пошти. У деяких випадках лист потрапляє в спам. Будь ласка, перевірте папку небажаної пошти / спам. У разі, якщо ви не можете знайти лист, будь ласка, звертайтеся до наших співробітників з інформацією про номер реєстрації транспортного засобу та назву під яким було активовано пристрій.

Oops

Чи можу я модернізувати свою систему до відстеження в режимі реального часу або підключити систему моніторингу? Чи можу зробити це прямо зараз?

Так, Ваша система QuikProtect по поверненню активів, може бути модернізована. Будь ласка, зв'яжіться з нашою службою підтримки клієнтів, щоб обговорити цей варіант і отримати знижку. Для того щоб скористатися нашими спеціальними знижками вам потрібно буде модернізувати Вашу систему як мінімум на 12 місяців, проте пристрій може бути модернізована в будь-який час.

Oops

Чи можу я змінити систему з відстеження в режимі реального часу на QuikProtect? Якщо це так, то скільки єто буде коштувати?

Не всі системи поєднувані з QuikProtect по поверненню активів . Щоб визначити , чи сумісне ваше пристрій ласка , зв'яжіться з нашою службою підтримки клієнтів для подальшого обговорення . Якщо пристрій сумісний ви будете зобов'язані сплатити річний абонемент 3000 грн.

Oops

Як я можу скасувати моє обслуговування?

Всчі анулювання обов'язково повинні бути в письмовій формі. Будь ласка, вкажіть реквізити та адресу електронної пошти на accounts@m2mglobaltech.com. У разі анулювання вам буде надіслано письмове підтвердження. Будь ласка, зверніть увагу, як тільки пристрій було скасовано більш ніж на 90 днів SIM буде скасована також і технічний фахівець буде зобов'язаний відвідати актив, якщо ви захочете, активувати послугу в майбутньому. Якщо ви хочете, призупинити обслуговування протягом протягом деякого періоду, будь ласка, зв'яжіться з нашою службою підтримки клієнтів.

У Вас виникли запитання?

Oops
Oops

Ім'я *

Oops

Номер телефону

Oops

E-mail *

Oops

Відділ *

Oops

Ваше повідомлення *

Oops

Відправити

loader
Document