Document
Oops

support@quiktrakukraine.com

Oops

sales@quiktrakukraine.com

Офіс в Києві: +38 073 168 2171

Відділ продаж: +38 095 781 4491

Про компанію

Oops

Компанія QuikTrak Security є однїєю з провідних компаній у сфері GPS моніторингу та безпеки. Офіси компанії в 17 країнах світу, переваги: якісне обладнання, вміле управління персоналом, кваліфікована підтримка - все це спрямоване, для забезпечення високого рівеня сервісу нашим клієнтам. Компанія в своєму розпорядженні має 5 спеціалізованих Центрів екстреного реагування на 6 мовах світу, для надання допомоги клієнтам. Співробітники Центру є сертифікованими експертами та підготовлені до роботи з будь-якою надзвичайною ситуацією.

Компанія Quiktrak Security продовжує бути лідером на міжнародному ринку безпеки, GPS / GSM моніторингу, управління активами, за доступними цінами та забезпечує максимальний захист активів клієнтів!

Oops

Мета роботи компанії. Використовуючи індивідуальний підхід до кожного клієнта, за короткий час, розробляти та впроваджувати в життя унікальні рішення програмного і апаратного забезпечення, в сфері наданні послуг безпеки, GPS моніторингу, управління активами. З постійним удосконаленням та з використанням нових і поліпшених технологій, ми впевнені, що наші рішення будуть саме для вас.

Відгуки клієнтів

Oops

Карен

19.11.2015

Ми використовували Quiktrak з метою моніторингу нашого флоту який становить 35 судів, протягом багатьох років. Ця система була надійною і точною, тим більше, в зв'язку з останнім оновленням програмного забезпечення стало ще зручніше. В даний час система добре інтегрована в наш бізнес. Використовуємо з метою ідентифікації суден, для відстеження місцезнаходження, коли потрібна допомога, коли погані погодні умови. Систему Quiktrak використовуємо в якості інструменту забезпечення безпеки, а також оперативного інструменту, і безпосередньо це дає значні переваги і ефективність в нашій повсякденній діяльності. Ми використовуємо систему Quiktrak, щоб бути спокійними за свої активи, а також дуже швидка і якісна робота персоналу, коли це потрібно.В більшості випадків не мають ніякого коливання в роботі системи Quiktrak

Oops

Сэм

13.06.2015

Ми використовуємо широкий асортимент продукції Quiktrak, щоб захистити наші машини і роботу транспортних засобів. Відстеження допомагає нам знати, де наші працівники.

Oops

Дэвид

20.03.2015

Quiktrak допоміг мені відновити мою машину протягом 4 годин, яка була викрадена.

Document